Arris
Byt språk:
  • ENGENG
  • Välkommen att kontakta oss

    Hitta hit

    Holländargatan 20
    111 60 Stockholm

    Vägbeskrivningar

    Arris AB

    info@arris.se

    +46 812 05 71 99

    Organisationsnr: 559119-6349

    Följ oss

    LinkedIn

    Våra medarbetare

    Våra medarbetare är vår viktigaste tillgång och deras drivkraft är nöjda kunder. Vi har lång erfarenhet både internationellt och inom Norden. Vår erfarenhet ger oss en plattform för våra professionella, förstklassiga tjänster som vi skräddarsyr enligt våra kunders behov.

    Adrian Knapp

    +46 (0)70 452 90 31

    a.knapp@arris.se

    Allachen Oudah

    Allachen Oudah

    +46 (0)76 946 05 85

    a.oudah@arris.se

    Anders Lindström

    +46(0)72 252 52 24

    a.lindstrom@arris.se

    Anna Brunskog

    Anna Brunskog

    +46 (0)73 598 49 19

    a.brunskog@arris.se

    Annette Airio

    +46 (0)73 726 06 73

    a.airio@arris.se

    David Lazarevic

    +46 (0)70 861 44 19

    d.lazarevic@arris.se

    Gustav Sjöö

    +46 (0)72 857 52 24

    g.sjoo@arris.se

    Kris Adam

    +46 (0)73 983 75 80

    k.adam@arris.se

    Mai Le

    +46 (0)70 415 33 57

    m.le@arris.se

    Martin Wärefors

    +46 (0)73 204 44 21

    m.warefors@arris.se

    Mikael Pedersen

    +46 (0)73 593 05 18

    m.pedersen@arris.se

    Niklas Kindahl

    +46 (0)73 956 87 93

    n.kindahl@arris.se

    Niklas Truedsson

    Niklas Truedsson

    +46 (0)73 595 28 94

    n.truedsson@arris.se

    Kalle Sandell

    +46 (0)73 596 71 21

    k.sandell@arris.se

    Filip Mehdipoor

    +46 (0)72 145 21 13

    f.mehdipoor@arris.se

    Elin Forsberg

    +46 (0)76 721 22 96

    e.forsberg@arris.se

    Fredrik Graf

    +46 (0)73 596 68 69

    f.graf@arris.se

    Linnéa Svärd

    +46 (0)73 081 95 19

    l.svard@arris.se

    Merella Zaytoun

    +46 (0)73 572 66 67

    m.zaytoun@arris.se

    Bli vår kollega?

    Skicka in din ansökan via:

    info@arris.se

    Hör av dig

    Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi dig så snart som möjligt.

    Den här sidan skyddas av reCAPTCHA. Google's integritetspolicy och användarvillkor gäller.